Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Rada Nadzorcza ZE PAK powołała Piotra Żaka na funkcję prezesa zarządu spółki - podał ZE PAK w komunikacie. Jednocześnie rada nadzorcza powierzyła Andrzejowi Janiszowskiemu, dotychczasowemu prezesowi zarządu, funkcję wiceprezesa ZE PAK.
Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn zainaugurował kampanię wizerunkową z okazji 180 lat nieprzerwanej działalności. Otwarciu jubileuszowego roku towarzyszy film o tradycji rozumianej jako rzemiosło, czas i konsekwencja.
Porozumienie ws. zabezpieczenia pracowników PG Silesia podpisano w poniedziałek po południu w ramach Trójstronnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników.
Frozen Way S.A. - Jednorazowe rozliczenie kosztów produkcji "Campus Life" w wersji na PC w 2025 roku
Porozumienie ws. zabezpieczenia pracowników PG Silesia podpisano w poniedziałek po południu w ramach Trójstronnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników.
Polenergia Fotowoltaika uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej. Projekt, zrealizowany przez Euvic Digital, obejmował kompleksowe prace koncepcyjne, projektowe oraz technologiczne.
Rosnąca popularność azjatyckich platform sprzedażowych wywiera coraz większą presję cenową na polski e-commerce. Aby utrzymać marże i konwersję, sklepy internetowe coraz częściej szukają przewag nie w samej cenie, lecz w jakości obsługi, logistyce i ekspansji międzynarodowej. W tym kontekście cross-border staje się jednym z najważniejszych motorów skalowania sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na Bałkanach.
Radio Eska, Eska2, Eska Rock i Radio VOX FM (stacje Grupy ZPR Media) przygotowują specjalne podsumowania na Sylwestra i pierwsze dni 2026 roku. Sylwestrowa audycja Radia Eska nie będzie przerywana reklamami.
- Infrastrukturalne puzzle w regionie zaczynają układać się w spójną całość, która dla transportu odgrywa coraz ważniejszą rolę. Pomorze Zachodnie musi być dobrze skomunikowane z Warszawą, ale także z Trójmiastem, a nie da się zbudować sprawnej sieci transportowej do Trójmiasta bez szybkiej S6. Oddany przed Bożym Narodzeniem odcinek znacznie zdynamizuje trasę między Koszalinem i Słupskiem, ale szerzej otworzy także komunikację międzyregionalną. To dla nas bardzo...
To są wyniki, z których Poczta Polska jest bardzo dumna. Nasi klienci w 2025 r. wyjątkowo chętnie sięgali na regały z książkami - w ofercie było w sumie około 700 tytułów. Efekt oszałamia: klienci pocztowych placówek kupili prawie milion egzemplarzy książek! Popularnością cieszyła się współczesna proza, literatura faktu oraz książki dla dzieci i seria „Klasyka literatury”, która niedawno pojawiła się w sprzedaży. Dlatego w nowym roku Spółka jeszcze mocniej...
PKP Cargo obniżyło kapitał zakładowy o 2,19 mld zł w celu pokrycia straty za 2024 r. - poinformowała spółka w komunikacie.
Producent filmowy i legenda polskiej reklamy, Jacek Kulczycki, założyciel i właściciel Studia Filmowego OTO, zmarł 28 grudnia w wieku 67 lat. Zmagał się z chorobą nowotworową - przekazano w oficjalnym komunikacie.
Spółka Centralny Port Komunikacyjny ogłosiła w poniedziałek przetarg na budowę pierwszego odcinka Kolei Dużych Prędkości. Chodzi o 13-kilometrowy fragment trasy między Kotowicami w gminie Brwinów na Mazowszu, a węzłem lotniska Port Polska, ale bez samego węzła.
W poniedziałek do rad nadzorczych Cyfrowego Polsatu weszli m.in. Tobias Solorz i Aleksandra Żak. W efekcie zdecydowano o zmianach we władzach Telewizji Polsat, Polkomtelu i Netii. Z kierownictwa Polsatu odchodzą Wiesław Walendziak i Nina Terentiew, Maciej Stec będzie nowym prezesem Polkomtelu, a Piotr Żak jako prezes będzie nadzorował obszar informacji w Telewizji Polsat.
Prezydent USA Donald Trump zakończył pozytywną rozmowę z przywódcą Rosji Władimirem Putinem dotyczącą Ukrainy - oświadczyła w poniedziałek rzeczniczka Białego Domu Karoline Leavitt. Nie podała szczegółów rozmowy przywódców.
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
