Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
W 2024 roku 77 proc. użytkowników internetu zamówiło towary lub usługi online, w Polsce było to 75 proc. - podał Eurostat.
Ostatni rok dla branży piwnej nie był zbyt dobry - odnotowano niemal 2-proc. spadek sprzedaży rdr. W 2024 roku sprzedano o 100 mln butelek i puszek piwa mniej niż rok wcześniej. Za to spory wzrost odnotował segment piwa bezalkoholowego.
Główny Urząd Statystyczny opublikował informacje na temat wyników budownictwa mieszkaniowego w styczniu 2025 roku. Z opublikowanych danych...
Glosami radnych KO i części radnych PiS uchwała o wprowadzeniu nocnej prohibicji w stolicy została zdjęta z porządku obrad czwartkowej sesji Rady Miasta. Wnioskodawcy - Lewica i Miasto Jest Nasze mają nadzieję na dalsze jej procedowanie na marcowym posiedzeniu radnych.
80 mln zł w ramach programu Opieka 75 plus i 65 mln zł na Korpus Wsparcia Seniorów – to budżety tegorocznych edycji programów wsparcia dla osób starszych, które podpisała minister rodziny Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.
To był przełomowy rok dla tej sieci, mówią jej przedstawiciele. W 2024 roku na półkach sklepów Biedronka znalazło się ponad 30 milionów kartonów zbiorczych pochodzących z obiegu zamkniętego. Ponowne użycie przetworzonych odpadów pozwoliło sieci zmniejszyć emisję CO2 i zredukować zużycie wody.
Polska 2050 składa projekt ustawy, w której obliguje deweloperów do ujawniania cen mieszkań - poinformowała szefowa resortu funduszy i polityki regionalnej, Katarzyna Pełczyńska.
Komuś patrzącemu z zewnątrz może się wydawać, że "Trump tańczy, jak Putin mu zagra" - ocenia dziennik "The Telegraph". W przeciwieństwie do innych brytyjskich gazet wyraża jednak nadzieję, że jest to tylko taktyka negocjacyjna amerykańskiego prezydenta.
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
