Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Live Motion Games zadebiutowała na NewConnect

Udostępnij

Akcje Live Motion Games z sukcesem zadebiutowały na rynku NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostało łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Live Motion Games jest 365. spółką notowaną na NewConnect oraz 14. debiutantem na tym rynku w 2021 r.  Do końca br. spółka planuje premiery czterech gier. Wishlisty do projektów od Live Motion Games wynoszą ponad 445 tys. zapisów.

- Giełdowy debiut to przełomowy moment i kolejny etap rozwoju Live Motion Games. Na bieżąco stawiamy przed sobą coraz to ambitniejsze cele. Dlatego też w zaledwie cztery lata działalności studia udało nam się zbudować niezależny podmiot tworzący i sprzedający własne produkcje, z czego jestem bardzo dumny. Z tego miejsca chciałbym podziękować za zaufanie naszym akcjonariuszom i partnerom biznesowym. Podziękowania, za dotychczasowy wkład i ogromne zaangażowanie w rozwój spółki, kieruję też do zespołu LMG. Nie zwalniamy jednak tempa, aktualnie pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie. Część z nich swoje premiery będzie miała jeszcze w tym roku mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games S.A. 

W 2021 r. Live Motion Games przeprowadziło publiczną ofertę akcji, w ramach której spółka pozyskała od inwestorów zakładane 4 mln zł. Studio środki te przeznacza na produkcję I marketing autorskich gier. Obecnie Live Motion Games pracuje m.in. nad Chernobyl Liquidators, Bakery Simulator, Builder Simulator, Fat Ex Courier Simulator, czy Builders of China. Demo dwóch pierwszych gier aktualnie jest prezentowane podczas trwającego do 22 czerwca Festiwalu Steam Next.

Aktualnie wishlisty do projektów od Live Motion Games wynoszą ponad 445 tys. zapisów.

W czerwcu br. spółka udostępniła Steam Page do DLC swojego flagowego projektu pt. Train Station Renovation – Germany, a także zaprezentowała kartę Steam do swojej najnowszej produkcji pt. Uboat Mechanic Simulator. Projekt ten umożliwi graczom rozgrywkę w podwodnym świecie, a głównym zadaniem użytkownika będzie naprawa łodzi podwodnych.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus