Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+

Cherrypick Games podpisuje list intencyjny z producentem i wydawcą gier mobilnych

Udostępnij

CHP (CHERRY), notowany na NewConnect producent i wydawca gier mobilnych, ogłosił podpisanie listu intencyjnego z producentem i wydawcą gier komputerowych na urządzenia mobilne. Przedmiotem dokumentu jest określenie zasad współpracy między stronami, zmierzających do podpisania umowy inwestycyjnej oraz wspólnego przedsięwzięcia w formie spółki kapitałowej, które będzie powołane na potrzeby produkcji i wydania gier mobilnych. Zawarty 17 stycznia br. list intencyjny stanowi punkty wyjścia dla dalszych negocjacji.

Na mocy listu intencyjnego ustalono, że działania realizowane przez strony są wykonywane w celu podjęcia przyszłej współpracy w ramach Projektu.

- Podpisanie listu intencyjnego i podjęcie negocjacji dotyczących nawiązania ewentualnej współpracy z innym podmiotem z branży gamingowej to dla nas bardzo pozytywna informacja w rozpoczynającym się 2022 roku. Cherrypick Games nadal zamierza tworzyć i wydawać własne produkcje, a nowy kontrakt miałby pomóc rozszerzyć nasze dotychczasowe portfolio gier mobilnych dzięki wspólnemu przedsięwzięciu. Wspólny cel i bliska współpraca z kontrahentem na pewno pomoże zwiększyć nie tylko nasze dochody i potencjał sprzedażowy nowych gier, ale także powinna pozytywnie wpłynąć na jeszcze lepszą jakość wydawanych produkcji - mówi Marcin Kwaśnica, prezes zarządu Cherrypick Games.

- Uważam, że wraz z naszym partnerem posiadamy unikalne, uzupełniające się kompetencje w produkcjach mobilnych. Stwarza to szansę na wykorzystanie najlepszych doświadczeń obu stron – dodaje prezes Marcin Kwaśnica.

„Wspólne przedsięwzięcie będzie powołane na potrzeby produkcji oraz wydania gier mobilnych w oparciu o potencjał Stron.” – czytamy w komunikacie ESPI.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+