Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+

Waluty, indeksy, surowce, czyli w co można inwestować dzięki certyfikatom Turbo

materiał partnera

Udostępnij

Dzięki certyfikatom Turbo masz możliwość inwestowania w najpopularniejsze pary walutowe, surowce i indeksy. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są certyfikaty Turbo, zachęcamy Cię do zapoznania się z pozostałymi artykułami dostępnymi na tej stronie.

Dostępne obecnie są między innymi certyfikaty na poniższe instrumenty bazowe:

rodzaje instrumentów dostępne w ramach certyfikatów Turbo

Dzięki certyfikatom możesz wykorzystać w dowolnym momencie rynkową zmienność. Z racji tego, że dostępne są certyfikatu typu Long i Short możesz zarabiać zarówno na wzrostach jak i spadkach.

Wbudowana dźwignia, sprawia że stosunkowo niewielkim wkładem własnym masz możliwość osiągnięcia wysokiej stopy zwrotu.

Co najważniejsze możesz zainwestować w certyfikaty Turbo w prosty sposób, bez zbędnych formalności, korzystając z dowolnego rachunku maklerskiego dającego pełen dostęp do GPW.

 

Dlaczego warto handlować certyfikatami Turbo?

dlaczego warto inwestować z certyfikaty Turbo

 

Główne zalety inwestowania w certyfikaty Turbo:

Jeśli jesteś zainteresowany certyfikatami Turbo zachęcamy do skorzystania z naszej akademii dostępnej na stronie www.ingturbo.pl/akademia. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.ingturbo.pl/faq.

Jeśli chcesz aktywnie zacząć inwestowanie w certyfikaty Turbo na stronie www.ingturbo.pl/certyfikaty znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje o aktualnie dostępnych certyfikatach. Możesz tam również śledzić na bieżąco ich notowania.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się również z przedstawicielem emitenta mailowo info@ingturbo.pl lub telefonicznie w czasie sesji na GPW pod numerem 32 357 00 34.

Powodzenia!

Materiał sponsorowany.

Emitentem certyfikatów Turbo na rynku polskim jest ING N.V.

Przedstawione informacje stanowią jedynie wyjaśnienie produktu i w żadnym zakresie nie są wskazaniem przebiegu kursu instrumentu i/lub zwrotu z inwestycji w przyszłości. Żadne powyższe informacje nie mogą być traktowane, jako opinia prawna, opinia podatkowa lub oferta zawarcia jakiejkolwiek transakcji. Powyższe informacje nie są wyraźną ani niedopowiedzianą rekomendacją lub poradą inwestycyjną i mogą zostać zmienione w każdej chwili bez zapowiedzi. Oferta certyfikatów Turbo jest udostępniana i realizowana wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego. Decyzja o zakupie certyfikatów powinna zostać podjęta wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego, który wydawany jest nieodpłatnie na wniosek.

Inwestycja w certyfikaty Turbo wiąże się wysokim ryzykiem finansowym. Potencjalni inwestorzy, w przypadku inwestowania w certyfikaty Turbo, powinni liczyć się z możliwością utraty nawet całości zainwestowanych środków. Potencjalni inwestorzy muszą być świadomi tego ryzyka przed podjęciem decyzji o inwestycji i w razie konieczności powinni zasięgnąć opinii niezależnego, profesjonalnego doradcy w celu stwierdzenia czy inwestycja odpowiada ich polityce inwestycyjnej.