Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Gra giełdowa i klub rynkowy

materiał partnera

Udostępnij

Gra inwestycyjna

Jeśli chciałbyś zaznajomić się z tym jak w praktyce funkcjonują certyfikaty Turbo, możesz wykorzystać ku temu naszą platformę demo. Na stronie www.grainwestycyjna.pl znajduje się bezpłatna platforma demo poświęcona certyfikatom. Po rejestracji otrzymasz wirtualne środki, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić swoje siły na wirtualnym rynku.

Okresowo udostępniamy też wszystkim zainteresowanym Grę, w ramach której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Informacja o kolejnej edycji jest każdorazowo wysyłana do zarejestrowanych na platformie osób. Dlatego też czym prędzej opanuj Turbo i zwiększ swoje szansę na zwycięstwo w kolejnej Grze.

 

Klub rynkowy

Większość aplikacji maklerskich wycenia certyfikaty według kursu ostatniej transakcji. Zdajemy sobie sprawę, że utrudnia to śledzenie wyników swojej inwestycji, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, udostępniliśmy na naszej stronie Klub Rynkowy.

Jego najważniejszą funkcją jest możliwość śledzenia na bieżąco wyceny wybranych przez siebie certyfikatów. Po zarejestrowaniu się otrzymasz możliwość dodania dowolnego certyfikatu do ulubionych. Dzięki możliwości ręcznego wpisania ceny zakupu oraz ilości zakupionych sztuk, masz możliwość obserwowania na bieżąco obecną wycenę certyfikatu.

Gra giełdowa i klub rynkowy

 

 

Zalety inwestowania w certyfikaty Turbo

Zalety inwestowania w certyfikaty Turbo

Jeśli jesteś zainteresowany certyfikatami Turbo zachęcamy do skorzystania z naszej akademii dostępnej na stronie www.ingturbo.pl/akademia. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.ingturbo.pl/faq.

Jeśli chcesz aktywnie zacząć inwestowanie w certyfikaty Turbo na stronie www.ingturbo.pl/certyfikaty znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje o aktualnie dostępnych certyfikatach. Możesz tam również śledzić na bieżąco ich notowania.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się również z przedstawicielem emitenta mailowo info@ingturbo.pl lub telefonicznie w czasie sesji na GPW pod numerem 32 357 00 34.

Powodzenia!

 

Materiał sponsorowany.

Emitentem certyfikatów Turbo na rynku polskim jest ING N.V.

Przedstawione informacje stanowią jedynie wyjaśnienie produktu i w żadnym zakresie nie są wskazaniem przebiegu kursu instrumentu i/lub zwrotu z inwestycji w przyszłości. Żadne powyższe informacje nie mogą być traktowane, jako opinia prawna, opinia podatkowa lub oferta zawarcia jakiejkolwiek transakcji. Powyższe informacje nie są wyraźną ani niedopowiedzianą rekomendacją lub poradą inwestycyjną i mogą zostać zmienione w każdej chwili bez zapowiedzi. Oferta certyfikatów Turbo jest udostępniana i realizowana wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego. Decyzja o zakupie certyfikatów powinna zostać podjęta wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego, który wydawany jest nieodpłatnie na wniosek.

Inwestycja w certyfikaty Turbo wiąże się wysokim ryzykiem finansowym. Potencjalni inwestorzy, w przypadku inwestowania w certyfikaty Turbo, powinni liczyć się z możliwością utraty nawet całości zainwestowanych środków. Potencjalni inwestorzy muszą być świadomi tego ryzyka przed podjęciem decyzji o inwestycji i w razie konieczności powinni zasięgnąć opinii niezależnego, profesjonalnego doradcy w celu stwierdzenia czy inwestycja odpowiada ich polityce inwestycyjnej.