Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+

CI Games: Sniper Ghost Warrior Contracts 2 z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy

Udostępnij

CIG (CIGAMES) podało najnowsze dane sprzedażowe ostatniej gry z serii Sniper Ghost Warrior. Wydany 4 czerwca 2021 roku Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w tym tygodniu przekroczył próg miliona sprzedanych kopii. Od premiery pierwszej gry snajperskiej serii, wszystkie jej tytuły sprzedały się w liczbie 13 milionów egzemplarzy, a każda kolejna odsłona była lepsza od poprzedniej.

- Osiągnęliśmy istotny kamień milowy w mniej niż rok od premiery i jednocześnie szybciej od poprzedniczki. Jest to najlepszym dowodem ciężkiej pracy i zaangażowania ekipy z Underdog Studios. Dziękujemy naszym wiernym fanom, którzy od ponad dekady są z nami oraz witamy wszystkich nowych graczy, którzy pomogli nam odnieść ten sukces powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

SGWC 2 szybko stała się najlepiej ocenianą grą w serii zbierając pochwały od mediów i fanów. Tytuł zgromadził  pozytywne oceny od użytkowników Steam na poziomie 85%. Gra została stworzona przez wewnętrzne studio deweloperskie CI Games – Underdog Studio, które za cel stawia sobie ciągły rozwój i ulepszanie wciągających doświadczeń dla graczy, poprzez tworzenie nowych mechanik rozgrywki. W przypadku SGWC 2 było to wprowadzenie do gry jednego z ulubionych elementów fanów – strzałów do celu z ponad 1 km. Twórcy z Underdog Studio obecnie pracują nad zdefiniowaniem ekscytującej przyszłości dla serii, której kolejna odsłona ponownie przewyższy poprzedniczkę.

SGWC 2 jest obecnie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+
Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+