Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Emisja akcji CStore S.A.

materiał partnera

Udostępnij

CStore S.A. prowadzi emisję akcji na platformie crowdfundingowej Beesfund.com. Spółka oferuje przyszłym Inwestorom atrakcyjną opcję odkupu akcji w wysokości 62,5% zysku do 30.06.2026 roku.

Strona emisji akcji www.zainwestuj.cstore.pl

Informacje o CSTORE S.A.

CStore jest producentem oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych. Gotowy system oferowany jest w modelu SaaS. Ponad 1 000 realizacji, w tym dla globalnych marek, jak m.in. Cargill (zatrudniający 160 000 osób). Więcej na www.cstore.pl

 

Powody dla których Klienci wybierają rozwiązanie CStore

 • Integrację z dowolnym programem finansowo-magazynowym (doświadczenie w integracji z ponad 20 różnymi programami ERP)
 • Elastyczna budowa systemu, umożliwiająca dostosowanie systemu do specyfiki sprzedaży w danej branży
 • Wysoka wydajność systemu, pozwalająca na obsługę ponad miliona kartotek produktowych i ponad 10 tysięcy zamówień dziennie
 • Bezpłatna szczegółowa analiza przedwdrożeniowa wraz z doradztwem, jak skutecznie zautomatyzować procesy sprzedażowe z użyciem platformy online
 • Rozwiązanie oferowane w modelu SaaS (abonamentowej), zapewniające dostęp do ciągłych aktualizacji, obsługą serwisową oraz infrastrukturą serwerową
 • Wsparcie dla sprzedaży hurtowej oraz detalicznej z możliwością zarządzania całą sprzedażą internetową w jednym miejscu
 • Atrakcyjne formy finansowania, w tym możliwość wykorzystania leasingu
 • Krótkie terminy realizacji, możliwe dzięki wykorzystaniu gotowych i szeroko rozbudowanych funkcjonalności systemu
 • Wsparcie nowoczesnych kanałów sprzedaży, poprzez możliwość obsługi systemu z dowolnego miejsca i dowolnych urządzeń mobilnych.
 • Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające cyfryzację procesów sprzedażowych w kanale hurtowym, w zakresie m.in. przyjmowania zamówień, wsparcia procesu ofertowania, rozliczeń i finansów

 

Najważniejsze korzyści z wdrożenia platformy B2B

 • Krótszy czas realizacji zamówień
 • Poprawa poziomu obsługi klientów
 • Wydajniejsza praca przedstawicieli handlowych
 • Oszczędność czasu przedstawicieli handlowych
 • Pozyskanie nowych klientów
 • Zwiększenie sprzedaży
 • Większa rozpoznawalność marki

 

Model biznesowy

Rozwiązanie CStore sprzedawane jest w postaci SaaS (abonamentowej) dla klientów którzy w ramach opłaty mają dostęp do oprogramowania, aktualizacji, serwera oraz pomocy technicznej. Klient ma możliwość skorzystania z podstawowego oprogramowania oraz zlecenia dodatkowo zmian w ramach których system będzie dostosowany do indywidualnej specyfiki przedsiębiorstwa. Podział przychodu:

 • 35% - Licencje i serwery (SaaS). Przychód z tytułu licencji (abonamenty) oraz serwerów internetowych na których zainstalowane jest oprogramowanie.
 • 39% - Serwis, obsługa stałych klientów. Stałe kontrakty z klientami którzy korzystają z platformy CStore i chcą w każdym miesiącu rozwijać funkcjonalności systemu.
 • 26% - Dedykowane projekty. Klienci którzy podczas uruchomienia platformy CStore mają realizowane dodatkowe funkcjonalności, w ramach których dopasowujemy system pod kątem specyfiki danego przedsiębiorstwa. Każdy nowy klient rozbudowuje możliwości systemu CStore

 

Kierunek rozwoju - CStore B2B Open Source

Przygotowujemy wersję CStore B2B L2 do wypuszczenia w formie Open Source (oprogramowanie w formie darmowej i otwartej, dystrybuowane na określonych warunkach licencyjnych, dedykowane do samodzielnego wdrożenia z ograniczoną listą funkcjonalności). Dzięki temu rozwiązaniu chcemy budować świadomość marki CStore globalnie. Zarówno ze strony Klientów, jak również Partnerów wdrożeniowych.

Uważamy, iż jest to odpowiedni moment na wypuszczenie rozwiązania w formie otwartej, z uwagi na to że rynek sprzedaży hurtowej przez internet jest aktualnie na stosunkowo wczesnym etapie rozwoju.

Model ten był z sukcesem wykorzystany w firmie Magento, które zostało sprzedane do Adobe w 2018 za kwotę 1.68 miliarda USD.

 

Kierunek rozwoju - CStore AI

Planujemy stworzenie nowej linii produktowej opartej o AI oraz Machine learning do analizy danych historycznych, wyszukiwania wzorców zachowań oraz prognozowania zarówno dla sprzedaży hurtowej oraz detalicznej.

Aktualnie przygotowujemy wniosek dotacyjny na ok 7-8 mln pln w ramach konkursu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 program smart. Wyniki konkursu planowane są na lipiec 2023. Szacunkowy poziom dofinansowania projektu 75-85%.

 

Kierunek rozwoju - Rynek Europejski i Amerykański

Budujemy świadomość marki CStore oraz pozyskujemy klientów na rynku Europejskim i Amerykańskim. Dzięki pozyskanym środkom chcemy być obecni na targach branżowych, na których wystawiają się nasi potencjalni Klienci (w szczególności producenci i dystrybutorzy).

Podczas wizyty na targach zlokalizowanych na rynku Europejskim i Amerykańskim, chcemy nawiązywać bezpośrednie relacje z nowymi klientami.

 

Kierunek rozwoju - Rynek Polski

Zwiększamy świadomości marki CStore na rynku lokalnym oraz pozyskujemy nowych klientów.

Z początkiem 2023 finalizujemy współpracę z producentem oprogramowania ERP Symfonia, w ramach którego CStore dostarczać będzie platformy B2B dla klientów Symfonia w modelu white-label oraz rekomendacyjnym.

Przygotowanie wspólnego rozwiązania planujemy zakończyć do 9.2023. Oczekujemy znaczącego wpływu na sprzedaż po opublikowaniu rozwiązania. Symfonia zaangażuje sieć własną sprzedaży, liczącą ponad 20 handlowców oraz partnerską z 300 partnerami do promowania i sprzedaży rozwiązania CStore B2B.

 

Główna strategia wyjścia

Większościowy Akcjonariusz Spółki Dawid Paszek złożył deklarację podpisaną notarialnie przeprowadzenia skupu akcji bezpośrednio lub za pośrednictwem wskazanego podmiotu. Oferta zakupu akcji chętnym Akcjonariuszom akcji serii F zostanie złożona w terminie do 30.06.2026 po cenie za akcję w wysokości 3,90 pln lub więcej (zwrot 62,5% w skali inwestycji). Akt notarialny z opcją odkupu do pobrania na stronie emisji.

Wycena Spółki pre-money to 27 491 213 zł. Oferowany jest 9,84% akcji za kwotę 3 000 000 pln. Planowany termin zakończenia zapisów to środa 5 kwietnia 2023. Spółka zastrzega możliwość skrócenia terminu zapisów w przypadku pozyskaniu Inwestorów na pełną kwotę emisji.

Dodatkowe informacje wraz z dokumentami oraz możliwość zapisu na akcje https://www.zainwestuj.cstore.pl/