Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

VIGO Photonics ma umowę na dostawy detektorów o wartości do 3,5 mln EUR

Udostępnij
  • Umowa obejmuje dostawę detektorów do precyzyjnej i szybkiej kontroli i diagnostyki impulsów laserowych
  • Wartość rocznej umowy wynosi od 2,9 do 3,5 mln EUR

VIGO Photonics S.A. (VGO (VIGOPHOTN)) podpisał umowę na dostawy detektorów podczerwieni z niemiecką spółką. Jest to kolejna umowa VIGO z tym kontrahentem. Wartość dostaw wynikających z umowy może wynieść od 2.887 tys. EUR (13.251 tys. PLN) do 3.539 tys. EUR (16.240 tys. PLN). Umowa obejmuje dostawy od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2023 (z możliwością przesunięcia do 31 marca 2024).

Detektory podczerwieni objęte umową stosowane są do precyzyjnej i szybkiej kontroli i diagnostyki impulsów laserów produkowanych przez kontrahenta. Pozwalają na określanie kształtu, mocy oraz częstotliwości powtarzania impulsów w czasie rzeczywistym.

Pozostałe szczegóły kontraktu oraz nazwa kontrahenta objęte są tajemnicą handlową i nie mogą być ujawnione przez VIGO.

Zgodnie z zapowiedziami, podpisujemy nowe znaczące umowy z istotnymi kontrahentami, które pozytywnie wpływają na nasz całoroczny backlog. Podpisana dzisiaj umowa to kontynuacja współpracy z tym partnerem. Rozwijanie współpracy z dużymi zagranicznymi partnerami jest dla nas potwierdzeniem niezawodności i jakości oferowanych przez nas produktów, co przekłada się na ciągły wzrost zamówień na nasze rozwiązania i wspiera nas w dynamicznym rozwoju biznesu - mówi Adam Piotrowski, Prezes Zarządu VIGO Photonics.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus