Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Asbis została dystrybutorem marki Aquara

Udostępnij

ASB (ASBIS), wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), wzmacnia portfolio produktowe inteligentnych rozwiązań dla domu. Spółka została dystrybutorem marki Aquara, która oferuje szeroką gamę inteligentnych urządzeń domowych, w tym inteligentne kontrolery (koncentratory), czujniki drzwi i okien, czujniki ruchu, inteligentne wtyczki i wiele innych. Wszystkie urządzenia wyprodukowane przez Aqara są kompatybilne z m.in. Apple HomeKit.

Umowa obejmie wybrane kraje regionu EMEA, w tym Cypr, Kazachstan, Bułgarię, Chorwację, Bośnię, Grecję, Serbię oraz Ukrainę, Armenię, Azerbejdżan i Gruzję.

Marka Aquara powstała w 2016 roku, obecnie urządzenia Aqary są dostępne w 192 krajach i regionach, obsługując ponad 2 miliony klientów. Oferta firmy obejmuje ponad 100 produktów do inteligentnego zarządzania domem i jest zintegrowana z Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa i Mi Home, zapewniając nieskończone możliwości bezproblemowej automatyzacji domu.

„ASBIS jest dystrybutorem produktów Apple na 11 rynkach, dlatego rozwijamy nasze portfolio o kompatybilne z tą marką urządzenia do zarządzania inteligentnym domem. Chcemy, aby nasi klienci w salonach prowadzonych przez ASBIS ze statusem Apple Premium Reseller mieli możliwość rozbudowania swoich inteligentnych systemów w oparciu o oferowane przez nas rozwiązania. Zamierzamy kontynuować kierunek wzmacniana portfolio o inteligentne systemy do zarządzania domem, ponieważ w naszej ocenie jest on bardzo perspektywiczny” powiedział Costas Tziamalis, wiceprezes Grupy ASBIS.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus