Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Asbis dalej wzmacnia portfolio produktowe

Udostępnij

ASB (ASBIS), wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), dalej wzmacnia portfolio produktowe inteligentnych rozwiązań dla domu i biura. Spółka została dystrybutorem marki Midea, która jest wiodącym producentem inteligentnego sprzętu AGD, w tym m.in. klimatyzatorów, lodówek, pralek.

Produkty Midea można będzie kupić za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej ASBISc w Rumunii, Bułgarii, Litwie, Estonii, Łotwie, Chorwacji, Węgrzech, Słowacji i Słowenii.

W ramach podpisanej umowy ASBIS wprowadzi na rynek nowy produkt firmy Midea — Smart Bladeless Tower Fan & HEPA Air Purifier with Remote Control, czyli inteligentny bezłopatkowy wentylator wieżowy i oczyszczacz powietrza HEPA ze zdalnym sterowaniem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To najnowocześniejsze urządzenie z inteligentnymi opcjami w jednym eleganckim i stylowym wyglądzie, dzięki czemu są idealnym dodatkiem do każdego domu lub biura.

Midea to globalna marka, która specjalizuje się w inteligentnych rozwiązanych dla domu i biura. Firma 21 zakładów produkcyjnych, 260 centrów logistycznych na całym świecie i działa w ponad 200 krajach i regionach. Roczne przychody Midea wynoszą ponad 53 miliardy rocznych USD.

Cieszymy się, że możemy przedstawić markę Midea naszym klientom biznesowym oraz klientom i użytkownikom końcowym. Naszą pierwszą nowością, którą oferujemy, jest innowacyjny produkt, który łączy 3 główne funkcje inteligentnego pilota, bezłopatkowy wentylator wieżowy i oczyszczacz powietrza. Jest to dobre rozwiązanie w nadchodzącym sezonie letnim do użytku zarówno w domu, jak i w biurze, dla klientów B2B: hoteli, kawiarni i restauracji oraz salonów kosmetycznych. Współpracujemy z marketplace'ami online i offline, marketami budowlanymi oraz segmentem B2B. ASBIS jest zawsze gotowy na nowe oferty dystrybucji portfolio produktów” – powiedział Andrei Kazennau, menedżer ds. rozwoju biznesu ASBIS w kategorii produktów Klimatyzacja i Ogrzewanie.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus