Ronson Development rozpoczyna przedsprzedaż 364 mieszkań w ramach nowego, czwartego etapu osiedla City Link na warszawskiej Woli, podała spółka.

"Inwestycja City Link od początku cieszyła się dużą popularnością i stała się naszym bestsellerem. Osiedle cechuje bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od centrum, bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. Niewątpliwym atutem projektu jest również szeroka oferta mieszkań kompaktowych, które cieszą się na rynku aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie te czynniki przekładają się właśnie na popularność naszego osiedla. Dlatego też, jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży, w ramach czwartego etapu City Link zdecydowaliśmy się na uruchomienie przedsprzedaży. Zebraliśmy listę osób zainteresowanych i to do nich w pierwszej kolejności skierujemy naszą ofertę" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

275 mieszkań z 364 zaplanowanych w ramach City Link 4 to mieszkania 1- i 2-pokojowe (w metrażach, odpowiednio, od 31 m2 i 36 m2). W ofercie znajdzie się też 71 mieszkań 3-pokojowych i 18 4-pokojowych o powierzchni do 131 m2. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 8700 zł za m2, podano także.

"Inwestycja powstanie przy ul. Wolskiej 45, tuż obok pierwszego etapu osiedla City Link, który jest właśnie na ukończeniu. W ramach projektu powstaną także 4 lokale komercyjne. Budowa ruszy w najbliższych miesiącach, a jej zakończenie planowane jest na drugą połowę 2019 r. Generalnym wykonawcą została firma Strabag. Za projekt odpowiadała firma Archiplan Studio, która zaprojektowała również wcześniejsze etapy osiedla" - czytamy dalej.

W poprzednich etapach osiedla City Link udział Ronson Development wynosi 50%. W City Link 4 spółka posiada 100% udziałów, podano także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.