Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Akcjonariusze iFun4all zdecydują 29 VI o przeniesieniu notowań na GPW

Udostępnij

Do spółki IF4 (IFUN4ALL) wpłynęło żądanie akcjonariusza umieszczenia w porządku obrad ZWZ zwołanego na 29 czerwca 2017 roku, uchwały dotyczącej upoważnienia zarządu do podjęcia działań mających na celu wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW, poinformowała spółka.

"Upoważnia się zarząd spółki do podjęcia wszelkich czynności faktycznych i prawnych na potrzeby ubiegania się o wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. akcji serii A oraz B, w tym do złożenia wniosku o wprowadzenie Akcji serii A oraz B do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A" - czytamy w projekcie uchwały zaproponowanej przez akcjonariusza.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect. 

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus