Oferta Mostostalu Zabrze Gliwickiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego, spółki zależnej MSZ (MOSTALZAB), warta 31,9 mln zł netto, została uznana za najkorzystniejszą w ramach przetargu Gminy Świętochłowice, podała spółka.

"Przedmiotem oferty jest realizacja I etapu przebudowy Ośrodka Sportu i Rekreacji 'Skałka' w Świętochłowicach (OSiR Skałka) polegającego na przebudowie stadionu żużlowego wraz z zapleczem i infrastrukturą towarzyszącą na terenie OSiR Skałka oraz przebudowie i termomodernizacji budynku siedziby OSiR Skałka wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na użytkowanie" - czytamy w komunikacie.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to kwiecień 2019 r., podano także.

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2016 r. miał 792,31 mln zł skonsolidowanych przychodów.