RON (RONSON) uzyskał pozwolenie na użytkowanie 301 mieszkań zbudowanych w dwóch pierwszych etapach projektu City Link na warszawskiej Woli, podała spółka. W etapach I, II i III sprzedano już ponad 90% mieszkań, podano także

"Mieszkania w City Link bardzo szybko znajdują nabywców, co potwierdza, że szeroka oferta kompaktowych lokali o ustawnym rozkładzie to strzał w dziesiątkę. O powodzeniu projektu decyduje też lokalizacja na Woli, która staje się nowym centrum stolicy. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na spektakularną panoramę miasta, a w niedalekiej przyszłości do domu dojadą drugą linią metra" – powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Zdecydowana większość lokali trafi do klientów w IV kwartale br., podano także.

"Dwa pierwsze etapy City Link obejmują łącznie 301 mieszkań i 11 lokali komercyjnych. Realizacja trzeciego etapu osiedla, tj. 16-piętrowego budynku SkyLine, liczącego 184 mieszkania i 5 lokali użytkowych, ukończona zostanie w drugiej połowie przyszłego roku, a obejmujący 258 mieszkań czwarty etap zakończy się w III kwartale 2019 r." - czytamy dalej.

W City Link III zostało już tylko 25 lokali, a w czwartym etapie od czerwca sprzedano już 25% oferowanych mieszkań, podano również.

"Ceny mieszkań w City Link zaczynają się od 328 tys. zł za kawalerkę, 435 tys. zł za dwa pokoje i 585 tys. zł za lokum trzypokojowe" - czytamy także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.