RON (RONSON) ma pozwolenie na użytkowanie III etapu osiedla Panoramika w Szczecinie, obejmującego 122 lokale, poinformowała spółka. 

"Panoramika jest jednym z naszych sprzedażowych hitów. Łącznie w pierwszych trzech etapach tej inwestycji sprzedaliśmy już 90% mieszkań. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku przede wszystkim lokalizacja i świetny projekt. Kaskadowa forma zabudowy sprawia, że z każdego budynku roztacza się widok na panoramę Szczecina. Mieszkania są doświetlone i każde z nich posiada balkon. Dlatego Panoramikę doceniają zarówno rodziny, jak i inwestorzy zainteresowani kupnem mieszkania na wynajem" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Deveopment Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie. 

W trzecim etapie Panoramiki powstały 122 mieszkania. W ofercie sprzedaży pozostało już tylko nieco ponad 20 z nich, a ceny zaczynają się od 4 650 zł za m2. Na całym osiedlu powstanie łącznie około 605 mieszkań w ramach sześciu etapów. Trzy z nich zostały już ukończone, przypomniano. 

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, z którym Ronson niedawno zawarł umowę na realizację IV i V etapu.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.