Pierwszy debiut 2019 r. na warszawskiej giełdzie za nami. 10.01.2019 r. na parkiecie NewConnect zadebiutowała spółka 4MASS S.A. Kursem odniesienia na pierwszą sesję był 0,33 zł, czyli cena ustalona w ofercie publicznej. 4MS (4MASS) może zaliczyć debiut do udanych, pierwsza transakcja na akcjach została zawarta po cenie o ponad +48% wyższej, bo 0,49 zł. 

Spółka 4MASS działa w branży kosmetycznej w segmencie produkcji i dystrybucji produktów kosmetycznych z kategorii manicure i pedicure. Są to głównie lakiery hybrydowe oraz lakiery klasyczne, ale również akcesoria i produkty wykorzystywane do manicure i pedicure (m.in. żele, lampy, płyny). Produkty oferowane są pod markami własnymi Claresa, PALU salon-system oraz Meggy.

W ofercie prywatnej i publicznej spółce udało się zebrać w sumie około 3 mln zł. Środki mają zostać przeznaczone na rozbudowę sieci dystrybucji, powiększenie katalogu oferowanych produktów, rozwój kanału e-commerce i rozbudowę parku maszynowego. Dzięki obecnośći na giełdzie, 4Mass che rówież zwiększyć rozpoznawalność firmy.

4MASS S.A. jest 387. spółką notowaną na NewConnect oraz 1. debiutem w 2019 roku. W ubiegłym roku w alternatywnym systemie obrotu zadebiutowało 15 spółek