Gdański Euro Styl S.A. z Grupy DOM (DOMDEV), będącej wiodącym deweloperem
w Polsce, uruchomił sprzedaż 118 lokali w ramach kolejnych etapów dwóch trójmiejskich inwestycji: Osiedla Idea w Gdańsku (50 mieszkań) w centralnej części Trójmiasta oraz pięknie położonego Osiedla Beauforta (68 mieszkań) na Pogórzu graniczącym z Gdynią.

Klucze do nowo budowanych lokali przekazane zostaną w III kwartale 2020 roku.

Osiedle Idea to kreatywna przestrzeń, pełna prac artystów, położona w wyjątkowym miejscu na granicy zabytkowej Oliwy i dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Przymorza.

Osiedle Beauforta zlokalizowane w cichej okolicy w otoczeniu zieleni posiada ciekawą, rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną i sportową, sprzyjającą integracji międzysąsiedzkiej.

"Nasza oferta została rozszerzona o kolejny etap w ramach dwóch przyciągających uwagę inwestycji, cieszących się dużą popularnością wśród klientów. Osiedle Beauforta to miejsce rodzinne, które wyróżnia mnogość niezwykłych atrakcji, natomiast IDEA to prestiżowa inwestycja, którą współtworzą trójmiejscy artyści z różnych dziedzin sztuki"  mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży Euro Styl S.A.

 

OSIEDLE IDEA (ul. Śląska, Gdańsk)

W ramach nowego 6-piętrowego budynku B10 powstanie 50 mieszkań. Od początku, w proces tworzenia inwestycji, zaangażowani są artyści z różnych dziedzin sztuki. Nowo powstający budynek podobnie jak inne sąsiadujące z nim, będzie zdobiony geometrycznymi elementami nawiązującymi do neoplastycyzmu – nurtu sztuki wywodzącego się z kubizmu. Klatki schodowe zostały zaprojektowane w oparciu o przestrzenną wizualizację korytarzy. Elewację budynku będą zdobić ozdobne detale w kolorach złota i czerni, podkreślające niesztampowy design. Projekt powstał pod patronatem Magdaleny Peli – cenionej artystki wizualnej, autorki instalacji artystycznych i malarki.

Doskonała lokalizacja gwarantuje dotarcie pieszo do wielu atrakcji oraz szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia i sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe, w tym dwie pętle autobusowe. Sąsiedztwo osiedla, oprócz tras pieszo–rowerowych, czy terenów zielonych, m.in. pasa nadmorskiego, Parku Oliwskiego, ma również charakter biznesowy.

W budynku B10 oferowanych będzie 50 mieszkań (metraże: 34 - 103 mkw.) w cenie od 376 750 zł do 995 328 zł. Dla mieszkańców nowego budynku zaplanowano 47 miejsc postojowych zlokalizowanych w garażu podziemnym, w którym przewidziano także 50 komórek lokatorskich.

 

OSIEDLE BEAUFORTA (przy ul. T. Kościuszki, Pogórze)

W ramach kolejnego etapu Osiedla Beauforta powstaje 68 mieszkań (w trzech 2- piętrowych budynkach B12, B13, B14). Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta, będący zadaszoną wiatą z atrakcjami takimi jak: gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części osiedla zlokalizowane będą udogodnienia dla sportowców: ścianki wspinaczkowe, skate park, strefa crossfitu, stół do tenisa stołowego, boisko wielofunkcyjne. Na terenie inwestycji znajduje się także oczko wodne ze strefą relaksu.

Teren otoczony zielenią jest również doskonale skomunikowany z Trójmiastem. Z pobliskiego przystanku autobusowego kursuje 10 linii autobusowych. Osoby, które preferują podróż  samochodem, w ciągu kilku minut mogą dotrzeć do Estakady Kwiatkowskiego umożliwiającej szybki dojazd autem nie tylko do Śródmieścia Gdyni, ale także do obwodnicy Trójmiasta.

Lokale w budynkach B12 i B13 (metraże 29 - 77 mkw.) oferowane są w cenie od 181 438 zł do 454 603 zł. Mieszkania w budynku B14 (metraże: 40 - 77 mkw.) oferowane są w cenie od 246 555 zł do 436 011 zł. Dla mieszkańców trzech budynków zaplanowano łącznie 54 miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym. Przewidziano także łącznie 68 komórek lokatorskich.