Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

7LEVELS udostępniło po raz pierwszy JET KAVE ADVENTURE na targach Gamescom

Udostępnij

7LEVELS na targach Gamescom po raz pierwszy udostępniło grywalną wersję JET KAVE ADVENTURE. W ramach przygotowań do nadchodzącej premiery, produkcja zostanie także zaprezentowana graczom oraz dziennikarzom na zbliżających się targach PAX WEST w Seattle.

Podczas Gamescomu mamy ze sobą w pełni grywalną wersję Jet Kave Adventure. Dzięki temu każdy, kto odwiedzi nasze stoisko w strefie biznesowej może sam sprawdzić grę i przekonać się o tym, jak bardzo jest wciągająca. Gra dostępna jest zarówno na urządzeniu podłączonym do dużego TV, jak i trybie konsoli przenośnej. – ujawnia wiceprezes 7LV (7LEVELS), Krzysztof Król.

Okres targów oznacza czas intensywnej pracy związanej z promocją najnowszej produkcji krakowskiego studia. Zarząd 7LEVELS na czas Gamescom ma zaplanowane spotkania z przedstawicielami europejskiego oddziału Nintendo, prasą oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Już teraz udało nam się odbyć wiele interesujących rozmów. Były to przede wszystkim prezentacje gry Jet Kave Adventure przedstawicielom mediów branżowych oraz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi i wydawcami. Dodatkowo spotkaliśmy się z przedstawicielami First Press Games, które jest wydawcą limitowanej wersji pudełkowej gry Castle of Heart. Na spotkaniu objerzeliśmy projekty związane z designem opakowań gry oraz monety kolekcjonerskie, które będą dołączane do zestawu. kontynuuje wiceprezes 7LEVELS Czas spędzony na Gamescom to dla 7LEVELS więcej niż tylko praca. Targi w Kolonii stanowią idealny moment na uczczenie długiego procesu tworzenia gry oraz umocnienie więzi w zespole.

To dla nas nie tylko spotkania biznesowe, to także świetna okazja do wzięcia udziału w jednej z najważniejszych tego typu imprez na świecie dla wszystkich członków naszego zespołu. Do Kolonii przyjechaliśmy niemal całym składem. Jest to wydarzenie zwieńczające proces produkcji gry Jet Kave Adventure. Mamy możliwość zobaczyć stoiska największych na świecie producentów gier, porozmawiać z innymi developerami i po prostu dobrze się bawić! – kontynuuje Krzysztof Król.

Po targach w Kolonii, twórcy JET KAVE ADVENTURE udadzą się do Seattle. W dniach 30.08-02.09. odbędą się tam renomowane targi PAX WEST, na których produkcja zostanie zaprezentowana w strefie dostępnej dla wszystkich zwiedzających oraz na zaplanowanych spotkaniach z prasą, jak również potencjalnymi partnerami biznesowymi. Zależy nam na szerszej prezentacji Jet Kave Adventure prasie branżowej, dlatego też rozesłaliśmy szereg zaproszeń do udziału w półgodzinnych sesjach, gdzie każdy dziennikarz będzie mógł osobiście przetestować grę, posłuchać na jej temat, zadać pytania i nakręcić materiał wideo. Planujemy spotkać się także z przedstawicielami amerykańskiego oddziału Nintendo. – kończy.

Jet Kave Adventure to gra platformowa 2,5D przeznaczona dla jednego gracza. Produkcja wyróżnia się świetną oprawą graficzną oraz niespotykanym klimatem, łączącym epokę kamienia i science fiction. Zostanie wydana na zasadzie self-publishingu na terenie Europy, Ameryki oraz Australii i będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej w Nintendo eShop. Premiera została ustalona na Q3 2019.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus