Draw Distance - krakowski, niezależny producent gier - podpisał umowę wydawniczą z Feardemic sp. z o.o. Na bazie umowy wydawca otrzymał wyłączną licencję na wydanie, dystrybucje, marketing oraz promocję tytułu na komputery osobiste oraz konsole. Data premiery pełnej wersji gry na komputery oraz Nintendo Switch planowana jest na 7 listopada 2019r.

- Ritual: Crown of Horns doskonale wpasuje się w nasze portfolio. Gra jest przepełniona mroczną, pełną motywów grozy atmosferą - znaku charakterystycznego dla wydawanych przez nas gier. Najważniejsze jednak, że tytuł jest dynamiczny i sprawia przyjemność z grania. – komentuje Rafał Basaj, Dyrektor Wydawniczy w Feardemic. DDI (DDISTANCE) to firma o ugruntowanej pozycji i doświadczeniu, która jest w stanie stworzyć świetną grę, jak miało to miejsce w wypadku Serial Cleaner. Dlatego też wiążemy z tą współpracą wysokie oczekiwania. – dodaje.

Zgodnie z umową Feardemic będzie odpowiedzialny za wydanie pełnej wersji gry Ritual: Crown of Horns na komputery osobiste (Steam) oraz na konsole. Zgodnie z umową, która została zawarta na 5 lat bez ograniczeń terytorialnych, Draw Distance będzie utrzymywała od wydawcy tantiemy. Premiera pełnej wersji gry krakowskiego studia na komputery oraz Nintendo Switch odbędzie się 7 listopada 2019r. Data premiery na konsolę Xbox One oraz PS4 nie została jeszcze ustalona.

- Wiemy, że to najlepszy wybór dla nas. Nie od dziś znamy zespół Feardemic, więc jesteśmy pewni ich umiejętności. Wierzymy, że doskonale zajmą się wydaniem i dystrybucją Ritual: Crown of Horns.  – komentuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.