Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Drageus Games na rynku NewConnect. Producent i wydawca gier zadebiutuje na giełdzie już 17 stycznia. Do obrotu trafi  1.113.890 akcji serii A, 86.110 akcji serii B, 340.000 akcji serii C, 300.000 akcji serii D, 62.739 akcji serii E oraz 133.836 akcji serii F o wartości nominalnej 0,10 zł każda. W procesie wprowadzenia akcji do obrotu spółkę wspiera autoryzowany doradca Kancelaria Adwokacka Kramer i Wspólnicy sp. j.

- Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że już za dwa tygodnie dołączymy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Przez wiele miesięcy ciężko pracowaliśmy, aby móc zrealizować jeden z naszych najważniejszych celów jakim jest wprowadzenie akcji Drageus Games  do grona spółek publicznych. Uroczystość debiutu odbędzie się 17 stycznia w budynku GPW w Warszawie. Mamy nadzieję, że nasza obecność na giełdzie pozwoli nam zwrócić uwagę inwestorów na naszą firmę i projekty nad którymi pracujemy. –  informuje Łukasz Mitan, prezes zarządu Drageus Games.  – Poprzez debiut na giełdzie zostanie dokonana wycena rynkowa naszego biznesu i będziemy mogli dalej rozwijać studio i wzmacniać nasz zespół. – dodaje Radosław Mrowiński, wiceprezes i dyrektor finansowy
w Drageus Games.

Spółka rozwija własne produkcje, jednak znacząca część jej przychodów pochodzi z działalności wydawniczej. Zgodnie z zapowiedziami, w pierwszej połowie stycznia swoją premierę na Nintendo Switch będzie miała gra przygodowa z elementami RPG Aborigenus. Gracz wcieli się w rolę  wojownika pokojowego plemienia, który musi uratować swoich bliskich z rąk oprawcy. Spółka planuje, że w pierwszym kwartale 2020 swoje premiery w wersji na Nintendo Switch będą miały także kolejne tytuły wydawane przez Drageus Games SA.: Archaica: The Path of Light , Bidge Strike, Genetic Disaster.

Pierwszym autorskim projektem studia była gra Tactical Mind na platformie Nintendo Switch. Tytuł trafił do sprzedaży w grudniu 2017 roku. Odbiorcami projektu są gracze kochających szachy i warcaby. Od dnia wydania cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców. W Tactical Mind zadaniem gracza jest taktyczne rozstawianie pionków, w taki sposób aby skutecznie zniszczyć kryształ przeciwnika. W listopadzie 2019 studio wydało kontynuację tytułu w wersji na Nintendo Switch – Tactical Mind 2. W porównaniu z częścią pierwszą dużej zmianie uległy: wygląd gry i sterowanie, pojawiły się także poziomy na figurach trójwymiarowych – kuli i walcu.

Spółka pracuje również nad wydaniem następnych własnych tytułów, ale obecnie skupia się na działalności wydawniczej.