Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

7LEVELS rozwija działalność wydawniczą

Udostępnij

7LV (7LEVELS) podpisał umowę ze słowackim studio Inlogic Software. Na bazie zawartego porozumienia krakowska spółka przeportuje grę Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020 na konsolę Nintendo Switch.

Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020 to gra słowackiego Inlogic Software, które specjalizuje się w tworzeniu produkcji na urządzenia mobilne. Tytuł należy do jednoosobowych, niehazardowych gier karcianych, natomiast zasady bazują na klasycznym pasjansie. Wyznacznikami gry są orginalny setting w ogrodzie różanym oraz przepiękna grafika. Port, za który odpowiada 7LEVELS jest wersją premium i będzie dostępny w Nintendo eShop. Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020 stanowi pierwszy zagraniczny tytuł w portfolio krakowskiej spółki.

Widzimy, że na Nintendo Switch jest zapotrzebowanie na tego typu gry. Spośród wszystkich dotychczasowych produkcji dostępnych na rynku ten tytuł wyróżnia się grywalnością oraz naprawdę ładną grafiką. Współpraca z podmiotem zagranicznym otwiera przed nami nowe możliwości i stanowi duży krok dla naszej spółki. – opowiada Krzysztof Król, prezes krakowskiej spółki.

Przypominamy, że porting Solitaire TriPeaks Rose Garden: love flowers 2020 jest kolejnym krokiem w rozwinięciu działalności wydawniczej 7 LEVELS. Wśród zapowiedzianych na bieżący rok tytułów znajduje się również Inbento, gra logiczna autorstwa łódzkiego studia Afterburn oraz produkcje Incuvo: Easy Game Builder, Crowdy Farm oraz Crowdy Farm Puzzle.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus