Lista The Next Global Awards 2020, na jakiej znalazł się iWealth (jedyna firma z polskiego rynku), przedstawia 100 globalnych firm z branży finansowej na całym świecie, uznanych przez niezależne jury ekspertów za najbardziej innowacyjne i obiecujące. O wyborze zadecydował szereg kryteriów, w tym między innymi: przywództwo i doświadczenie zespołu, jakość i osiągnięcia, wpływ na branżę - zarówno regionalny jak i globalny, wkład społeczny i wpływ ekonomiczny, tempo wzrostu oraz rozwiązania technologiczne.

Wyróżnienie Best Private Wealth Management Company zostało przyznane iWealth Management w kategorii Private Banking Newcomer Awards. iWealth został nagrodzony w tegorocznym rankingu Global Banking and Finanse Review jako jedna z dwóch firm finansowych z Polski (w towarzystwie dużego banku, który uzyskał wyróżnienie w kategorii najlepszy bank detaliczny). iWealth został wyróżniony jako najlepsza nowo powstała firma prywatna w obszarze zarządzania majątkiem.

Widać, że komplementarna oferta i hybrydowy model obsługi, który łączy profesjonalnego doradcę oraz nowoczesny system online został doceniony nie tylko przez naszych Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że w tym roku, tak duże wyróżnienie przyznano polskiej firmie. To zaszczyt zostać uhonorowanym obok wielu nowo powstałych firm wealth management z całego świata. Cieszymy się z tych wyróżnień, a zdobyte nagrody traktujemy jako zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy dla naszych Klientów - mówi Marek Rybiec, prezes zarządu iWealth.

iWealth Management Sp. z o.o. to niezależny od grup bankowych podmiot, działający w obszarze usług finansowych dedykowanych Klientom prywatnym oraz instytucjonalnym. Jest licencjonowanym podmiotem na rynku kapitałowym – świadczy usługi dystrybucji jednostek i tytułów uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego, jak również pośredniczenia w sprzedaży innych wybranych produktów finansowych, pod ścisłym nadzorem firm partnerskich.