Orange Flex dla Firm – minimum formalności

Orange Flex to rozwiązanie, które łączy abonament z ofertą na kartę. Do wyboru masz cztery Plany – w ramach każdego otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Plany różnią się wielkością pakietu danych – 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB.

Aby dołączyć do Orange Flex dla Firm, nie musisz odwiedzać salonu Orange i podpisywać długoterminowej umowy. Oferta Orange Flex działa na zasadzie subskrypcji, więc Twoja firma nie jest związana długimi kontaktami. Wszystkich formalności dokonasz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Orange Flex – pobierzesz ją na swój smartfon ze sklepu Google Play i App Store. Z poziomu aplikacji rejestrujesz konto dla firm i następnie wybierasz nowy numer lub przenosisz dotychczasowy. W kolejnym kroku potwierdzasz swoją tożsamość i wybierasz Plan, z którego chcesz korzystać. Jeżeli w danym miesiącu będziesz potrzebował mniej lub więcej danych, możesz jednym dotknięciem zmienić Plan. Za pomocą aplikacji możesz także szybko aktywować dodatkowe usługi multimedialne.

Orange Flex dla Firm – wygodne rozwiązania

Za wszystkie usługi w Orange Flex dla Firm zapłacisz za pomocą karty płatniczej, którą możesz sparować z aplikacją. Możesz także wybrać płatności BLIK. Po dokonaniu płatności otrzymasz automatycznie e-fakturę na podany adres email. Lista elektronicznych faktur zgromadzona jest w jednym miejscu w aplikacji – dzięki temu dostęp do nich jest szybki i wygodny.

Za pośrednictwem aplikacji Orange Flex możesz zamówić drugą kartę SIM za 0 zł. W ten sposób z tego samego numeru telefonu będziesz mógł korzystać na dwóch urządzeniach – np. smartfonie i tablecie. Orange Flex dla Firm daje Ci także możliwość skorzystania z eSIM. Wirtualną kartę eSIM możesz pobrać na urządzenie, które obsługuje tę technologię – np. na smartwatcha.

W Orange Flex dla Firm możesz także dodać pięć numerów, którymi będą posługiwali się Twoi pracownicy. Jako administrator zarządzasz dodatkowymi numerami – za pomocą aplikacji wybierasz Plany i regulujesz opłaty. Dzięki opcji „Zapytaj o zakup” masz pełną kontrolę nad tym, z jakich usług korzystają Twoim pracownicy.

Potrzebujesz nowych telefonów dla firmy? W sklepie Orange Flex znajdziesz także smartfony i inne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty Orange Flex dla Firm znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm. Wybierz ofertę, która ułatwi Ci prowadzenie biznesu!