Orange Światłowód – promocja dla nowych klientów

Światłowód Orange to stabilny, nielimitowany dostęp do sieci w trzech prędkościach pobierania i wysyłania danych do wyboru:

  • pobieranie do 300 Mb/s i wysyłanie do 50 Mb/s;
  • pobieranie do 600 Mb/s i wysyłanie do 100 Mb/s;
  • pobieranie do 1 Gb/s i wysyłanie do 300 Mb/s.

 

Każdy wariant prędkości jest dostępny także w umowie na czas nieokreślony, którą możesz wypowiedzieć w każdej chwili. Najkorzystniejsza oferta to taka, gdy zamówisz Światłowód na 24 miesiące — ceny zaczynają się wtedy już od 59,98 zł miesięcznie (wszystkie szczegóły oferty znajdziesz na: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy).

 

Dodatkowo, teraz, podpisując umowę na internet na okres 24 miesięcy, możesz oszczędzić od około 120 zł do nawet 480 zł. Przez 2 pierwsze miesiące korzystasz bowiem z oferty za 0 zł. Wystarczy, że jesteś nowym klientem i zamówisz usługę przez stronę internetową operatora.

 

Co więcej, promocja Orange 2 miesiące za 0 zł obowiązuje też w ofertach Telewizja i  Światłowód, a także w pakietach Orange Love. Zawierają one internet światłowodowy i abonament komórkowy, a opcjonalnie również telewizję i telefon domowy (więcej informacji o Orange Love znajdziesz na https://www.orange.pl/pakiety/love).

 

Promocja na HBO i HBO GO w Orange

Chcesz mieć dostęp do najnowszych kinowych hitów, kultowych seriali, świetnych dokumentów i najpiękniejszych bajek? Jeśli tak, teraz możesz oglądać 3 kanały HBO i treści z platformy HBO GO w Orange TV za darmo przez 6 miesięcy. Od kolejnego miesiąca za pakiet HBO zapłacisz tylko 20 zł.

 

Promocja na HBO GO i kanały HBO obowiązuje do 24 maja 2021. Możesz z niej skorzystać, jeśli do tego dnia zamówisz dowolną ofertę z telewizją w umowie na 24 miesiące i zaznaczysz, że chcesz pakiet HBO. Do wyboru masz więc sparowane usługi Światłowód i TV, a także pakiety Orange Love z telewizją.

 

Kanały HBO, HBO 2 i HBO 3 możesz oglądać, gdy tylko podłączysz dekoder do telewizora. Żeby skorzystać z HBO GO w promocji Orange wystarczy natomiast, że przy rejestracji na platformie podasz kod, który otrzymasz od operatora.

 

Orange Love: promocja na telewizor TCL 55" 55P615

Trzecia korzystna oferta operatora obowiązuje wyłącznie w pakietach Orange Love z TV. Promocja na telewizor TCL 55" 55P615 to atrakcyjna oferta dla osób, które szukają odbiornika Smart TV w naprawdę dobrej cenie. Łączna cena sprzętu to jedynie 1680 zł, a płatność rozłożona jest na 48 miesięcznych rat po 35 zł.

 

Najważniejsze cechy telewizora:

  • ekran LED o przekątnej 55 cali;
  • rozdzielczość UHD 4K;
  • tryb HDR 10 i funkcja Smart HDR;
  • Android TV (wygodny dostęp do HBO GO, Netflixa, YouTube i innych treści z internetu);
  • współpraca z asystentami głosowymi Google oraz Alexa;
  • system dźwięku przestrzennego Dolby Audio.