RON (RONSON) uzyskał pozwolenie na użytkowanie 205 lokali w ramach I etapu osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce i rozpoczął ich przekazywanie, poinformowała spółka. W I etapie osiedla Miasto Moje powstały dwa budynki wielorodzinne liczące łącznie 205 lokali, w tym 191 mieszkań oraz 14 lokali usługowych. Docelowo osiedle będzie liczyć około 1 500 lokali.

"To jedna z naszych najbardziej popularnych inwestycji. W pierwszym etapie sprzedaliśmy już niemal wszystkie mieszkania. W ofercie pozostały jedynie cztery ostatnie lokale mieszkalne i kilka usługowych. Dobre tempo sprzedaży notujemy również w drugim etapie, który zostanie ukończony pod koniec tego roku i w którym znaleźliśmy już nabywców na ponad 40% ze 148 oferowanych lokali. Dlatego też przymierzamy się do uruchomienia w najbliższych tygodniach trzeciego etapu tej inwestycji" - powiedział członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Moje Miasto powstaje przy ul. Marywilskiej 62. Ceny lokali dostępnych w ofercie zaczynają się od 5 900 zł za m2, podano także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.