Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+

MLP Group przekazało Grupie Matras 14,2 tys. m2 powierzchni w MLP Pruszków II

Udostępnij

MLP Group przekazało spółce z Grupy Matras łącznie 14,2 tys. m2 gotowej powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków II, poinformował deweloper. 

"Obiekt wstępnie przekazaliśmy najemcy już w maju br. Od tamtego momentu prowadzone były jednak jeszcze prace adaptacyjne dotyczące m.in. montażu wielopoziomowej antresoli i wyposażenia magazynu. Obecnie inwestycja jest już zakończona, a Grupa Matras może w pełni korzystać z pełnej funkcjonalności całego obiektu" - powiedział prezes Radosław T. Krochta, cytowany w komunikacie.

Matras jest liderem dystrybucji książek na polskim rynku. Aktualnie posiada ponad 170 księgarń. Prowadzi również sprzedaż on-line, podano również.

"Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw" - czytamy w komunikacie.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Specjalizuje się w projektach built-to-suit, pod określone potrzeby najemcy. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź Biznesradar+