ITL (INTELIWIS) wygrało przetarg na kontynuację projektu “Centrum Pomocy Przedsiębiorcy”. Umowa podpisana przez pioniera technologii AI z Ministerstwem Rozwoju Pracy i Technologii, opiewa na blisko 3.5 miliona złotych brutto i obejmuje m.in. wykorzystanie Voicebotów II Generacji do wsparcia Infolinii. 

Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usługi Multikanałowego Centrum Pomocy Przedsiębiorcy ze stale aktualizowaną bazą wiedzy, dostępnego za pomocą różnych środków komunikacji elektronicznej. InteliWISE pokrywa obsługę ponad 99% zapytań przedsiębiorców, w ramach jednego z kluczowych systemów e-administracji, przy wykorzystaniu AI, Chatbota II Generacji, Infolinii, czata oraz wideo. Centrum Pomocy jest pierwszą i główną  linią wsparcia dla Punktu Informacji dla Przedsiębiorcy, realizowanego w ramach projektu “Konto Przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu”. Łączna wartość podpisanej umowy wynosi 3 494 184,00 zł. brutto, a okres jej realizacji to 2 lata. 

-  Najwyższe standardy obsługi, znane z rynku komercyjnego, ale oferowane polskim przedsiębiorcom i obsługującym ich urzędnikom - to dewiza świadczonego przez nas od lat Centrum Pomocy. Hybrydowe podejście: człowiek - maszyna, czyli połączenie zespołu konsultantów-specjalistów z technologiami AI umożliwia świadczenie innowacyjnego Contact Center, osiągającego wysokie oceny satysfakcji użytkowników. W ramach nowej umowy, której wartość jest wyższa o ponad 33% rocznie, wzrośnie zakres tematyczny i ilościowy. Warto dodać, iż realizacja ta nie byłaby możliwa bez wykorzystania zaawansowanych rozwiązań Sztucznej Inteligencji w tym Voicebotów II Generacji- komentuje Marcin Strzałkowski, prezes InteliWISE.

Od początku istnienia Centrum Pomocy Przedsiębiorcy, prowadzone przez InteliWISE, rozwiązało ponad 2.000.000 spraw, a jego wyróżnikami - pośród licznych infolinii w polskiej e-administracji - są m.in dostępność przez 24h zautomatyzowanych przez Sztuczną Inteligencję narzędzi pomocy, przystępność dla interesantów, zakres świadczonej pomocy - od porad aż po wspólne wypełnianie wniosków przez telefon. Ze względu na multikanałowość jest to unikalne Contact Center w polskiej e-administracji - przedsiębiorcy mogą uzyskać pomoc poprzez infolinię, wirtualnego asystenta głosowego, live chat albo wideo, w dwóch językach: polskim i angielskim. Centrum Pomocy jest dostosowane również do obsługi osób niesłyszących – obsługa odbywa się również w polskim języku migowym.

- Pandemia COVID-19 jest potężnym wyzwaniem dla polskich przedsiębiorców i - naturalnie - zwiększyła zapotrzebowanie na usługi porad i informacji w ramach infolinii w Centrum Pomocy Przedsiębiorcy. Jesteśmy dumni, że będziemy rozwijać ten projekt, wyznaczając standardy w ramach usług customer service w administracji publicznej - kończy prezes.