W trakcie spotkania władze spółki omówiły wyniki pierwszego półrocza oraz aktualny portfel zamówień. Przedstawiły także perspektywy na druga połowę roku.
[BR Premium] Spotkanie z zarządem Torpol poświęcone wynikom pierwszego półrocza 2022 r.
Pełna treść opracowania jest dostępna dla użytkowników BR Premium i BR MAX