1AT (ATAL), ogólnopolski deweloper, rozpoczął sprzedaż kolejnych 161 mieszkań w drugim etapie krakowskiej inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64. W sumie na ofertę tej części osiedla składa się 299 mieszkań. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy o podwyższonym standardzie zlokalizowany jest przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego, na terenie dynamicznie rozwijających się Bronowic. Projekt powstaje w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Cena za mkw. zaczyna się od 8 200 złotych brutto.

Kolejne 161 mieszkań trafiło do sprzedaży w drugim etapie inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64. Tę część osiedla tworzy siedem segmentów. W siedmio- i dziewięciopiętrowych budynkach łącznie powstanie 299 lokali o szerokiej gamie metrażach – od 27 do 86 mkw. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali. W trosce o wygodę mieszkańców zaprojektowano także 180 komórek lokatorskich. Z myślą o zmotoryzowanych w tej części osiedla powstanie 316 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a także 47 naziemnych miejsc postojowych.

Apartamenty Przybyszewskiego 64 to atrakcyjna propozycja dla osób szukających ofert z rynku pierwotnego w Krakowie. Komfortowe mieszkania powstają w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym oraz wysokiej jakości wykonania osiedle odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. W związku z tym spodziewamy się, że lokale szybko znajdą swoich nabywców – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

W pierwszym etapie inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 powstały dwa budynki, w tym jeden dwusegmentowy, w których zaprojektowano 92 mieszkania. Wszystkie lokale znalazły już swoich nabywców. We wprowadzonej niedawno do sprzedaży pierwszej części drugiego etapu osiedla zarezerwowano już 11 z 138 lokali. 

Dzięki oryginalnemu projektowi osiedle Apartamenty Przybyszewskiego 64 wyróżnia się na tle okolicznych zabudowań. Kompleks powstał z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dopełnieniem projektu są przeszklone balustrady, które podkreślą nowoczesny wygląd budynków i nadają inwestycji ponadczasowego uroku. Udogodnieniem dla mieszkańców jest również funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna. Osiedle zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie krawężniki, szerokie korytarze, brak barier architektonicznych oraz cichobieżne windy ułatwią poruszanie się w obrębie budynku.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 została zaplanowana w komfortowej lokalizacji, na terenie dynamicznie rozwijających się Bronowic. Dojazd do centrum zajmie mieszkańcom zaledwie kilkanaście minut, a szybkie przemieszczanie się poza miasto będzie możliwe dzięki pobliskiej ulicy Armii Krajowej, która jest jedną z głównych arterii miasta. W pobliżu osiedla znajdują się biurowce i centra biznesowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne. W bliskim sąsiedztwie funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. Chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku zapewni mieszkańcom Las Wolski, do którego można dotrzeć w niespełna 20 minut.

Na krakowskie portfolio dewelopera składa się szereg inwestycji. W sprzedaży dostępne są mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju 83. Na Dębinkach, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka wznosi się ATAL Kliny Zacisze. W ofercie dostępne są także ostatnie mieszkania i lokale inwestycyjne w wieloetapowym osiedlu Bagry Park zlokalizowanym nieopodal zalewu Bagry. Inwestorów zainteresowanych zakupem przestrzeni biurowej w centrum Krakowa zainteresuje prestiżowy projekt ATAL Residence Zabłocie IV.

Planowany termin oddania drugiego etapu inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 do użytkowania to IV kwartał 2021 r. Za projekt odpowiada biuro projektowe Ar-De Studio.