Wyniki spółek
Radpol miał wstępnie 0,93 mln zł zysku netto, 5,77 mln zł EBITDA w I poł. br.
Radpol miał wstępnie 81,29 mln zł przychodów, 5,77 mln zł EBITDA i 0,93 mln zł zysku netto w I półroczu 2018 r., wynika z komunikatu spółki. Wynik brutto na sprzedaży RDL (RADPOL)...
Odpisy GNB na utratę wartości inwestycji w jednostkach zależnych to 59,9 mln zł w II kw.
Wartość odpisów aktualizujących ujętych w II kwartale br. z tytułu utraty wartości inwestycji w jednostkach zależnych w sprawozdaniu jednostkowym Getin Noble Banku (GNB (GETINOBLE))...
Agora odpisze ok. 13,6 mln zł z tytułu należności przeterminowanych
AGO (AGORA) podjęła decyzję o dokonaniu odpisu aktualizującego należności przeterminowane, zagrożone prawdopodobieństwem nieściągalności w kwocie ok. 13,6 mln zł od jednego z jej...
Kredyt Inkaso miało 5,59 mln zł zysku netto w roku finansowym 2017/2018
KRI (KREDYTIN) odnotowało 5,59 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w roku finansowym 2017/2018 (tj. od 1 kwietnia 2017 r. do 31 marca 2018 r.)...
Budimex szacuje zysk netto na 65 mln zł w II kw. 2018 r.
BDX (BUDIMEX) szacuje, że jego skonsolidowany zysk netto wyniósł 65 mln zł w II kw. 2018 r., co stanowi spadek o 45 mln zł (41%) r/r, podała spółka. "Spadek skonsolidowanego wyniku...
Najczęściej czytane
Solar Company zmniejszyło przychody r/r do 9,4 mln zł w czerwcu
SOL (SOLAR) osiągnęło skonsolidowane nieaudytowane przychody ze sprzedaży w wysokości 9,4 mln zł w czerwcu br., podała spółka. Spółka podała wcześniej, że w czerwcu 2017 r. jej...
Przychody Ten Square Games wzrosły o 360% r/r do 23 mln zł w II kw. 2018 r.
Przychody TSG (TESGAS) wzrosły o 360% r/r do 23 mln zł w II kw. 2018 r., wynika ze wstępnych danych opublikowanych przez spółkę. Przychody ze sprzedaży w okresie od kwietnia do końca...
Sprzedaż spółek dystrybucyjnych Inter Cars wzrosła o 28,2% r/r do 680,6 mln zł w VI
Sprzedaż zrealizowana przez spółki dystrybucyjne grupy kapitałowej CAR (INTERCARS) zwiększyła się o 28,2% r/r do 680,6 mln zł w czerwcu 2018 r., podała spółka. Sprzedaż...
Przychody CDRL w polskich sklepach wzrosły r/r o 3% do 67,3 mln zł w I półroczu
Przychody CDL (CDRL) - właściciela marki Cocodrillo - ze sprzedaży w polskich sklepach wyniosły 67,3 mln zł łącznie w pierwszej połowie br., co oznacza wzrost o 3% r/r, podała spółka. W...
Przychody Baltony wzrosły o 42% r/r do 46,74 mln zł w czerwcu
Skonsolidowane przychody BAL (BALTONA) wyniosły 46,74 mln zł w czerwcu 2018 r. i były wyższe o 42% r/r, podała spółka. "Skonsolidowane przychody grupy kapitałowej za okres styczeń -...
KNF: Zysk netto sektora bankowego wzrósł o 24,5% r/r do 6,44 mld zł w I-V 2018
Zysk netto sektora bankowego wraz z oddziałami zagranicznymi wyniósł 6,44 mld zł w okresie styczeń-maj 2018 r. i był wyższy o 24,5% w skali roku, wynika z danych Komisji Nadzoru Finansowego...
Przychody TXM spadły o 2% r/r do ok. 29 mln zł w czerwcu
Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży towarów zrealizowanych przez Grupę TXM w czerwcu 2018r. wyniosła ok. 29 mln zł, co oznacza spadek o 2% w porównaniu do czerwca...
Przychody Grupy Redan spadły nieznacznie r/r do ok. 50 mln zł w czerwcu
Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży towarów zrealizowanych przez Grupę RDN (REDAN) w czerwcu br. wyniosła ok. 50 mln i była nieznacznie niższa w porównaniu do...
Przychody Wojasa spadły o 9,2% r/r do 20,58 mln zł w czerwcu
Przychody ze sprzedaży WOJ (WOJAS) wyniosły 20,58 mln zł w czerwcu br. i były niższe o 9,2% r/r, poinformowała spółka. "W okresie styczeń - czerwiec 2018 wielkość skonsolidowanych...
Sprzedaż Gino Rossi wzrosła o 10% r/r do 20,5 mln zł w czerwcu
Sprzedaż GRI (GINOROSSI) wzrosła w czerwcu br. o 10% r/r i wyniosła 20,5 mln zł, podała spółka. W okresie styczeń-czerwiec br. sprzedaż spadła o 8,4% r/r do 87,9 mln zł. "W związku...
Najczęściej czytane
Przychody Vigo System wzrosły o 14,44% r/r do 9,8 mln zł w II kwartale
Przychody VGO (VIGOSYS) wyniosły 9,8 mln zł w II kw. 2018 r. wobec 8,57 mln w II kw. 2017 r., podała spółka. Wzrost przychodów ze sprzedaży, jaki nastąpił w porównywanych okresach,...
Przychody Vistula Group wzrosły o ok. 13,1% r/r do ok. 68,5 mln zł w czerwcu
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży VST (VISTULA) osiągnięte w czerwcu 2018 r. wyniosły około 68,5 mln zł i były wyższe o około 13,1% r/r, podała spółka. W okresie styczeń-czerwiec...
Przychody Auto Partner wzrosły o 20,1% r/r do 101,33 mln zł w czerwcu
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży APR (AUTOPARTN) wyniosły 101,33 mln zł w czerwcu br., co oznacza wzrost o 20,1% r/r, podała spółka. Narastająco w okresie styczeń-czerwiec 2018 r....
Przychody TIM wzrosły wstępnie o 19,1% r/r do 63,9 mln zł w czerwcu
Przychody TIM wzrosły o 19,1% r/r do 63,9 mln zł w czerwcu 2018 r., wynika ze wstępnych danych opublikowanych przez spółkę. W okresie styczeń-czerwiec br. przychody wzrosły o 19,1% do 357...
Polenergia zdecydowała o odpisie na 17,4 mln zł w segmencie biomasy
PEP podjęła decyzję o dokonaniu w segmencie biomasy odpisu aktualizacyjnego o szacunkowej kwocie 17,4 mln zł, w odniesieniu głównie do wartości aktywów trwałych, podała spółka....